Rasa

Go down

Rasa

Pisanie by Troll on Sob Kwi 05, 2014 7:33 pm

I. Cechy rasy:
- Technokraci
- Militaryści
- Fanatycy

II. Skrócona wersja podania:
Xiańczycy żyją wedle nakreślonych zasad. Dzielą się na kasty, które już wybierają w trakcie nauki. T' to kasta rządzących, N' to kasta wojowników, S' to kasta budowniczych, a K' to kasta naukowców, wynalazców, nauczycieli, wszystkich xiańczyków związanych z administracją, itd.
Każda kasta ma swój kodeks którego trzeba przestrzegać. Każdy jest inny, po za jednym punktem który je łączy. "Twoje życie jest walutą boskiego cesarza, lepiej dobrze je wykorzystaj" Czyli podstawa religii. Boski Cesarz/Bóg Imperator to osoba do której modli się całe imperium. Spotkanie cesarza to największe wyróżnienie w życiu. Pierwszym takim zjawiskiem, gdy imperator opuścił swój pałac, nie w celu uczczenia jakiegoś święta, lecz spotkania się z pracownikami było odwiedzenie jednej z mniejszych kopalni imperium, gdzie górnik wypracował 1080% normy dziennej. Od tego momentu panuje "moda" na robienie czegoś co może przyciągnąć uwagę władcy.
Drugą siłą która trzyma imperium w całości, po za wiarą jest armia. Szkolenie jest długie i trudne, a nasi ludzie wychodzą z treningów z wypranymi mózgami, ślepo oddani cesarzowi są gotowi strzelać do wszystkiego, jeśli tylko padnie taki rozkaz. Jest to zabezpieczenie przed buntami, i ewentualnym atakiem pasożytów, gdyż to będzie raczej oznaczało potrzebę mordowania wszystkich w strefach kwarantanny.


III. Mapa państwa: [gdy już ją otrzymacie]

Troll

Liczba postów : 34
Join date : 05/03/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach