Technologia

Go down

Technologia

Pisanie by Dr.Evil on Pią Lip 04, 2014 11:57 pm

Technologie:
- Atomistyka II
- Komputery I
- Elektromagnetyzm I
- Biotechnologia I

Napędy:
- Silnik spalinowy I
- Silnik jądrowy I
- Silnik termojądrowy I

Broń:
- Lasery II
- Rakiety atomowe II
- Rakiety EMP I
-

Pancerz :
- Lekki pancerz II
- Pancerz podstawowy II

Osłony:
-
-
-

Specjalne:
- Czujniki II
- Maskowanie I
-
-

Projekty Technologii:




1. Napęd Termojądrowy Mk 2 -to rozwój prototypowego system napędowego ( Silnika termojądrowego), który wcześniej był mniej stabilnyq oraz bardziej podatny na awarie. Ów napęd jest pierwszym stabilnym, który być może zrewolucjonizuje jakość i prędkość podróży kosmicznych dla każdego statku w galaktyce. Jest to podstawowy projekt nowoczesnego napędu podświetlnego, który być może będzie  odpowiedzialny za standardowe podróże kosmiczne (poza nadprzestrzenią). Zasilany jest nowoczesnym fuzyjnym paliwem jądrowym, który powstał w wyniku zastosowania starej wiedzy i nowo odkrytych pierwiastków w skolonizowanych światach . System wykorzystuje wewnętrzną reakcję fuzji jądrowej by wytworzyć strumień spalanych wewnątrz cząsteczek, który kierowany był następnie do dysz spalinowych. Duża prędkość czynnika, wyrzucanego w kierunku przeciwnym do lotu, zapewniała statkowi możliwość poruszania się. Wedle szancunków nowy napęd wytwarza 300 % więcej mocy niż poprzednik.






2. Lekki Pancerz Mk 3 w przeciwieństwie do poprzedni ten lekki pancerz jest pozyskiwanych z  różnych metali pochodzących  zarówno z bogatych złóż w polu asteroid w Systemie Sartinaynian jak i bezpośrednio ze skolonizowanej planety z Systemie Kuat. Po stosunkowo trudnym oczyszczeniu i zmieszaniu w hucie następujących rud : carvanium, lommite, carbon, meleenium, neutronium, izersium i metalu  w odpowiednich proporcach otrzymujemy nowy lekki i bardziej odporny stop, który cechuje się wytrzymałością większą niż tytan oraz wagą nieco mniejszą niż standardowa stal, która pochodziła jeszcze z okresów ziemskich.


3. Pełna automatyzacja uzbrojenia - pełna automatyzacja uzbrojenia pozwala na zlikwidowania standardowych wieżyczek artyleryjskich na rzecz nowoczesnych w pełni zautomatyzowanych stanowisk ogniowych, dzięki czemu zostaje zaoszczędzone sporo miejsca, a w wyniku tego można zainstalować na okręcie większe ilości baterii artyleryjskich bądź wyrzutni rakiet albo innego rodzaju uzbrojenia. Teraz całość jest obsługiwana w centralach kontroli ognia, a liczba załogantów mogła zostać drastycznie zmniejszona.



Dr.Evil

Liczba postów : 10
Join date : 04/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach