Rozkazy

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rozkazy

Pisanie by Havoc on Sob Lip 26, 2014 3:04 pm

...
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Nie Lip 27, 2014 2:18 pm

Tura 18


Wydarzenie:

Tutaj Ławica Aethroidea. Nieznany statek dryfuje w stronę gwiazdy. Wygląda na uszkodzony. Oczekujemy konsensusu Gromad.


Gromady przyjęły twoje informacje Ławico. Oczekuj odpowiedzi... Konsensus został osiągnięty. Macie wbić się w nieznany statek. Wejśc do środka i odciągnąć go od gwiazdy.


Niech i tak będzie. Chwała Crabix!

Pyramidellidae (Wiertło) w Aethroidea (3 na zachodzie) leci w stronę statku. Wbija się w niego, a z otworu wylatują Crabixy, które mają zbadać statek. Statek Crabixów, będąc dalej wbitym będzie próbował powoli odciągnąć nieznany statek z lotu w gwiazdę.

Rozkaz (Technologia):

Wolą Gromad Bythograeoidea jest abyście Ławico polecieli w stronę planety zamieszkałej przez pozornie inteligentne rasy. Niedługo otrzymacie ochotników, którzy są naukowcami i mają sprawdzić przydatność tej rasy.


Niechaj taka będzie wola Crabixów!

Pyramidellidae (Wiertło) w Bythograeoidea (3 na wschodzie) bierze na pokład naukowców i sprzęt naukowy. Lecą w stronę układu 0G z rozumną rasą. Mają za cel sprawdzić ich przydatność pod kątem broni, narzędzi lub innych rzeczy.
Budżet Technologia: 50

Rozkaz (Wojsko):

Doszedł do nas konsensus Gromad Bythograeoidea. Wyhodować Małe Ciepło Matki!

Małe Ciepło Matki (Transportowiec) zostanie stworzone w celu transportowania istot z systemu 0G, kiedy wstępne badania zostaną ukończone. Wszystko w Mateczniku (6) wyhodowane.
Budżet Wojsko: 20

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Za długo pobliskie systemy były wolne od naszych szczypiec! Wyhodować Gromadniki!

2x Gromadniki (Kolonizator) zostanie wybudowany w Mateczniku (6). Wszystko z zamiarem skolonizowania układów 4 i 4.
Budżet Wojsko: 80

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Przygotować Ocean Bogów do wyhodowania i oswojenia Ojca Kraba!

W "stoczni" Matecznika (6) będą hodowane nowe budynki, których celem jest przygotowanie na wyhodowanie jeszcze większych Statków Krabów. Tym razem celem stworzenia Ojca Boga Kraba, który jest wielkości Krążownika. Technologia do niego jeszcze nie została opracowana, ale wiedzą już jakie rozmiary ma mieć, a raczej chcą żeby miał.
Budżet Infrastruktura: 100


Ostatnio zmieniony przez Havoc dnia Nie Lip 27, 2014 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Nie Lip 27, 2014 2:27 pm

Tura 18

Przejęto statek. Wygląda na rodzaj transportowca. Co ciekawe na pokładzie znajduje się załoga! Zabarykadowała się na mostku, kiedy tylko na pokład weszły Crabixy.

Poziom technologiczny odkrytej rasy jest mniej więcej na etapie kamienia łupanego, jednak istoty te są zręczne i inteligentne. Wydają się być podatne na manipulację psioniczną, albo modyfikacje genetyczne, a prace wykazały, że dość sprawnie posługują się przedmiotami i mogą być dobrymi pracownikami albo wojownikami na lądzie.

Wyhodowano.
+1 Małe Ciepło Matki

Możemy kolonizować tylko system od 3 w górę. Na razie wyhodowano 2 kolonizatory i zwrócono fundusze za pozostałe. Oczywiście jeśli gromada sobie życzy, to możemy jednak nie wyhodować.
+2 Gromadnik
Zwrócno 80 pkt,

Wyhodowano dużą stocznię.
+ Duża stocznia (wylęgarnia)
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Nie Lip 27, 2014 2:54 pm

Tura 18


Wydarzenie:

Tutaj Ławica Aethroidea. Nieznany statek przejęty. Posiadał załogę. Co mamy uczynić?


Gromady przyjęły twoje informacje Ławico. Oczekuj odpowiedzi... Konsensus został osiągnięty. Macie ich przekonać. Zbadamy ich na planecie.

Crabixy próbują przekonać do siebie załogę statku, że im się nic nie stanie. Wbicie się w ich statek było jedynym sposobem jaki znali na uratowanie ich od spłonięcia. Używają telepatii próbując znaleźć najbardziej ogarniętą osobę i jej przekazywać te informacje.

Rozkaz (Technologia):

Gromady zadecydowały. Ich rasa musi być bardziej dogłębnie sprawdzona. Ich celem stanie się bycie pośrednikami pomiędzy rasami, które nam nie ufają. Ich umysły zostaną zniewolone. Będą frontem do naszych prawdziwych działań.

Małe Ciepło Matki (Transportowiec) zostanie wysłany do przetransportowania okazów na dogłębne badania. Będą sprawdzali czy nadają się do komunikacji. Dodatkowo część z nich będzie sprawdza pod kątem bojowym. Pranie mózgu wszyscy otrzymają. Dochodzą do tego badania biotechnologiczne, mutowanie ich aby sprawdzić czy można zrobić z ich rąk silniejsze bronie, które mogłyby przebijać się przez pancerze wroga.
Budżet Technologia: 50

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Crabixów jest coraz więcej! Potrzebujemy więcej cudownej wody! Rozpocząć prace w systemach Aethroidea (3) i Bythograeoidea (3)

Terraforming dwóch systemów 3 na 4. Pierwsza Tura z Czterech.
Budżet Infrastruktura: 100

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Matecznik jest w miarę bezpieczny. Rozdzielamy Ławicę i wysyłamy do niezdobytego systemu. Niech Gromadniki wykonają swoje zadanie!

1x Dziecko Boga Kraba, 1x Pyramidellidae lecą do 4 na zachodnie wraz z Gromadnikiem. Drugi leci do drugiej 4. Ławica, flota będzie strzegła pierwszy kolonizator i system. Drugi kolonizator jest w "miarę" bezpieczny.

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Potrzebujemy małych statków! Zwinnych! Wyhodować Oczniki!


Projekt statku Ścigacza o nazwie Ocznik. Technologia: Napęd bioplazmowy I, Poszycie I, Czujniki II. Głównie jako zwiadowca.
Budżet Wojsko: 28


Ostatnio zmieniony przez Havoc dnia Pon Lip 28, 2014 4:19 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Pon Lip 28, 2014 2:49 am

Tura 18

Udało przekonać się do kapitana w nasze ręce. Załoga się poddała. Wygląda na to że mamy do czynienia z rasą ziemnych gadów, nazywających siebie "Toltay".

Udało nam się wyhodować nową wersję rasy obcych (nazywających siebie Chaur). Są w stanie bez problemu opanowywać obce języki, a my możemy kontrolować ich działania dzięki telepatii. Udało się wyhodować silniejszą odmianę - z pazurami zdolnymi rozpruwać pancerze piechoty i bardziej odporną na obrażenia przy zachowaniu ich zwinności i skoczności.
+ Zmodyfikowani Chaur (technologia),

Rozpoczęto terraformację.

Kolonizatory dotarły na planety i wylądowały. W następnej turze trzeba wydać 50 i 70 pkt na kolonizację.
-2 Gromadnik (zużyte przy zakładaniu kolonii)

//W tej turze lądowanie. W turach 19 i 20 płacisz po 50 i 70 pkt - łącznie 120 na budowę kolonii. W turze 21 kolonie są w pełni funkcjonalne i wliczają się do budżetu.//

No, potrzebujemy Oczników. Ale ile przeznaczsz na projekt? Oceniany koszt to kilkanaście pkt.
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pon Lip 28, 2014 7:37 am

Tura 18


Wydarzenie:

Gromady doszły do konsensusu. Zbadamy ich na planecie. Wdrażamy pierwszą fazę planu.

Załoga statku zostaje zaproszona z pełnymi honorami na planetę Crabixów. Tam zostają "przekonani" do włożenia specjalnych organicznych respiratorów, żeby mogli normalnie oddychać i mogliśmy monitorować ich stan zdrowia. Wszystko dla ich "bezpieczeństwa". Tak naprawdę te organizmy pobierają z nich dane genetyczne i inne. Crabixy chcą poznać słabe i silne strony ich organizmów i przygotować się na stworzenie specjalnej broni przeciwko ich rasie.
W tym samym czasie dochodzi do małego "nieporozumienia". Jeden czy dwa organizmy respiratory zaczynają szaleć, oznacza to że te gady są bardzo chore i mogą przysporzyć problemów podczas dalszego przedstawiania im planety. Muszą iść na specjalne badania. Ci, którzy odmawiają zostają przekonani telepatycznie.
Te okazy zostają zabrane i sklonowane. Wszystko w celu dogłębnego (aż do śmierci) zbadania ich ciał. Mózgi zostają zachowane, aby pamięć i zachowanie okazów była przetrzymana na klony, które wyjdą po inkubacji. Te klony będą całkowicie posłuszne Crabixom, ale nadal będą się zachowywały "jakby nigdy nic się nie stało".
Budżet Technologia: 100


Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Ja... blergh!


Poprzedni telepata głowny zginął! Niech żyje telepata główny! Konsensus nakazuje balować!

Knowania, intrygi, wewnętrzne spory spowodowały, że Crabixy chcą nie tylko zregenerować swe siły, ale także odciągnąć swoją uwagę imprezowaniem. (Nie mam pomysłu co zrobić z 9 punktów. xD)
Budżet Infrastruktura: 9

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Wszystko jest gotowe dla naszych Oczników! Musimy sprawdzić nieznane układy!

Wyhodowanie 2x Ocznik w Mateczniku.
Budżet Wojsko: 12


Ostatnio zmieniony przez Havoc dnia Pon Lip 28, 2014 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Pon Lip 28, 2014 1:23 pm

Tura 18

Plan się udał. Udało nam się przejąć kontrolę nad Toltayanami i ich sklonować.
+ Genetyka Toltayan

Opracowano projekt Ocznika. Koszt jednostki - 6 pkt.
+ Projekt

Zbudowano Oczniki.
+2 Ocznik
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pon Lip 28, 2014 2:03 pm

Tura 18


Wydarzenie:

Gromady doszły do konsensusu. Niech przebywają na naszej planecie. Ich rasa "odzyska" ich, kiedy utworzymy kontakt.

Załoga statku zostaje na planecie. Będą dobrze traktowani, aż do momentu nawiązania kontaktu z ich imperium.

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Wysłać Oczniki na zwiad! Czas pokazać co kosmos ma do zaoferowania Crabixom!

Oczniki zostają wysłane. Jeden do jednej odnogi w zachodzie, a drugi do drugiej. Aktualnie system z czarną dziurą zostaje zostawiony w spokoju.
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Pon Lip 28, 2014 6:28 pm

avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pon Lip 28, 2014 6:38 pm

Tura 18


Rozkaz (Wojsko):

Tutaj Ławica Zwiadowcza. Ocznik dziwnie się zachowuje. Oczy mu krwawią. Możliwe, że jest to spowodowane burzami. Czekamy na konsensus Gromad.


Gromady przyjęły twoje informacje Ławico. Oczekuj odpowiedzi... Konsensus został osiągnięty. Zawróćcie i dołączcie do badań w północnych sektorach.

Ocznik z 0D opuszcza ten układ i rusza na północ. Oczniki dokonują kolejnych zwiadów. Jeden wyrusza na północną odnogę, a drugi na środkową.
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Wto Lip 29, 2014 1:52 pm

Tura 18

UWAGA! W systemie 1 na zachodzie spotkano obcych. Otwieranie kanału komunikacyjnego.
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Wto Lip 29, 2014 2:08 pm

Tura 18


Rozkaz (Wojsko):

Tutaj Ławica Cancroidea. Oczniki spotkały kolejne statki. Nie są duże. Podejrzewa się o zwiad. Czekamy na konsensus gromad.


Gromady przyjęły twoje informacje Ławico. Oczekuj odpowiedzi... Konsensus został osiągnięty. Nie ruszać się ze systemu. Niszczyć wszystko co natraficie. Zmieniamy położenie naszych statków, aby były na granicach naszego kosmosu.

W systemie Cancroidea statki mają rozkaz strzelania we wszystko co nie jest nasze i wchodzi bez zaproszenia. Pyramidellidae z systemu Chaur, Rasy Futrzasty leci do Aethroidea, aby wzmocnić tamte siły.
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Wto Lip 29, 2014 4:58 pm

Tura 18


Rozkaz (Infrastruktura)::

Tutaj Ławica Naukowa z Chaur. Podczas naszych badań odnaleźliśmy rasę na tej planecie, której geny byłyby przydatne do łączenia wodoru i tlenu. Możemy wyhodować sieć stworzeń tworzących wodę z pobliskiej mgławicy. Czekamy na konsensus.


Gromady przyjęły twoje informacje Ławico. Oczekuj odpowiedzi... Konsensus został osiągnięty. Gromady są zadowolone z wyników waszych badań. Każdy z was otrzyma własną Kolonie w zasługi. Przekazać informacje najbliższym wylęgarniom i rozpocząć proces.

Crabixy mają zamiar wykorzystać w pobliskim systemie (wschodnia 2) mgławicę, obłok molekularny z H2 oraz małe planety, których gejzery wypuszczają tlen, ale nie tworzą atmosfery. Wyglądać to będzie mniej więcej tak, że przy mgławicy będzie stwór wylęgarnia, który będzie tworzył "nosy", istoty zbierające H2 z mgławicy. Kiedy napęcznieją, będą pełne, to lecą do najbliższej planety z tymi gejzerami. Tam stwór, którego macki są połączone z otworami gejzerów będzie zjadał statek i w swoich workach przetrzymywał wodę, która będzie tworzona podczas procesu łączenia H2 z tlenem. Statki dostawcze będą przylatywały do tych worów i zbierały wodę.
Budżet Infrastruktura: 40
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Sro Lip 30, 2014 8:39 pm

Tura 18

Wygenerowano 10 pkt zysków przy wykorzystaniu 20 pkt infrastruktury. Zdobywanie wody tym sposobem jest bardzo wydajne. 
+10 pkt zysków

Wydobycie gazów z mgławic: wartość systemu x5
Koszt: 10 pkt - 5 pkt zysku

Za pozostale środki wyhodowano takie organizmy w mateczniku. Wydajność pozyskiwania tam wody 10/30.
+10 pkt zysków
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Nie Sie 03, 2014 8:50 am

Tura 19


Rozkaz (Technologia):

Gromady zadecydowały. Nasze statki są zbyt powolne oraz zbyt słabe! Zanim wyhodujemy Ojca Bogów Krabów, to musimy wyhodować odpowiednio silniejsze bronie. Niech naukowcy zabiorą się za to!

Crabixy potrzebują lepszej technologii bioplasmy. Zaczną od pobierania próbek ze świata Chaur, jak i ich rasy. Może ich zwinność i metabolizm pozwoli na tworzenie zwinniejszych, ale także szybszych statków. Dodatkowo będą poszukiwane rasy i rośliny, które potrafią szybciej produkować odpowiednie chemiczne komponenty i je bardziej koncentrować, aby ulepszyć działa bioplasmowe do kolejnego stopnia.
Budżet Technologia: 200

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Kontynuować prace w systemach Aethroidea (3) i Bythograeoidea (3)!

Terraforming dwóch systemów 3 na 4. Druga Tura z Czterech.
Budżet Infrastruktura: 100

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Kontynuować kolonizację systemów Cancroidea oraz Calappoidea!

Kolonizacja dwóch systemów. Druga tura z trzech.
Budżet Infrastruktura: 100
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Nie Sie 03, 2014 1:00 pm

Tura 19

Opracowano.
+ Napęd bioplazmowy II
+ Wyrzutnia bioplazmy III

Jeszcze dwie tury terraformacji.

Jeszcze tura finansowania.
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pią Sie 08, 2014 1:01 pm

Tura 19


Rozkaz (Technologia):

Tutaj Gromady Naukowe z Oceanu Bogów. Podczas hodowli Dzieci Bogów Krabów doszło do mutacji. Ich skorupy są twardsze. Zalecamy dalsze badania.


Gromady otrzymały wasze wyniki. Czekajcie na konsensus... Gromady doszły do konsensusu. Kontynuujcie badania. Wszystko ma iść zgodnie z planem wyhodowania Ojca Boga Kraba!

Crabixy potrzebują lepszej technologii pancerzy. Chcą stworzyć twardszy pancerz, który będzie zdolny lepiej odeprzeć ataki niż ten, który mają teraz ich statki-kraby. Wszystko w celu stworzenia potężnego Ojca Boga Kraba.
Budżet Technologia: 100

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Wody nigdy nie mało! Rozpocząć masowe pozyskiwanie wody z mgławic!

Wykorzystanie pozostałych punktów Wydobycia Wody z Mgławic z Matecznika (10/30 -> 30/30). W kolejnym systemie: Bellioidea (0/25 -> 25/25)
Budżet Infrastruktura: 90

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Będziemy potrzebowali więcej wojska oraz oczu w kosmosie! Rozpocząć hodowle Oczników i Pyramidellidae. Potrzebujemy jeszcze Małe Ciepło Matki.

Dwa Oczniki, 1 Pyramidellidae i 1 Małe Ciepło Matki.
Budżet Infrastruktura: 70
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Pią Sie 08, 2014 5:39 pm

Tura 19

//Domniemuje że chodzi o pancerz dla ciężkich okrętów//
+ Pancerz wzmocniony I
+ Pancerz wzmocniony II

Powiększono skalę wydobycia.
+ 45 pkt.

Nie wykonano zleconej konstrukcji - statki buduje się z budżetu wojska nie infrastruktury
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pią Sie 08, 2014 5:43 pm

((Palnąłem się. xD)

Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Będziemy potrzebowali więcej wojska oraz oczu w kosmosie! Rozpocząć hodowle Oczników i Pyramidellidae. Potrzebujemy jeszcze Małe Ciepło Matki.

Dwa Oczniki, 1 Pyramidellidae i 1 Małe Ciepło Matki.
Budżet Wojsko: 70
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Pią Sie 08, 2014 5:47 pm

Tura 19

Wyhodowano.
+ 2 Ocznk
+1 Pyramidellidae
+ 1 Małe Ciepło Matki
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pią Sie 08, 2014 5:53 pm

Tura 19


Rozkaz (Wojsko):

Gromady doszły do konsensusu. Trzeba zwiedzać systemy. Szukać potencjalnych sojuszników przeciwko Toltay! Wysłać Oczniki przez niebezpieczne terytoria!

Crabixy wysyłają po jednym Oczniku przez niebezpieczne systemy (burze magnetyczne i czarna dziura), mają nadzieję, że statki przeżyją podróż i dowiedzą się co jest dalej.
http://i.imgur.com/igTl37r.png
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Pią Sie 08, 2014 5:58 pm

Tura 19

W mgławicy napotkaliśmy obcy statek. Trwa otwieranie kanału komunikacyjnego.

http://files.tinypic.pl/i/00562/8jdiblukfd0c.png
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Sob Sie 09, 2014 9:28 pm

Tura 20


Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Kontynuować prace w systemach Aethroidea (3) i Bythograeoidea (3)!

Terraforming dwóch systemów 3 na 4. Trzecia Tura z Czterech.
Budżet Infrastruktura: 100

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Kontynuować kolonizację systemów Cancroidea oraz Calappoidea!

Kolonizacja dwóch systemów. Trzecia tura z trzech.
Budżet Infrastruktura: 140
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by AdDur on Nie Sie 10, 2014 5:48 pm

Tura 20

Terraforming trwa. Następna tura będzie ostatnią finansowania.

Kolonie gotowe. W następnej turze będa przynosić zyski.
avatar
AdDur

Liczba postów : 1474
Join date : 03/03/2014
Age : 23
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Havoc on Pią Sie 15, 2014 11:27 am

Tura 20


Rozkaz (Technologia):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Niebawem rozpoczniemy hodowle! Kontynuować badania nad Ojcem Boga Kraba!

Crabixy kontynuują prace nad technologicznym aspektem nowych pojazdów. Chodzi o Wyrzutnie Plasmy, Szczypce oraz Napęd Bioplasmowy.
Budżet Technologia: 300

Rozkaz (Infrastruktura):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Poszerzać nasze wydobycia z mgławic!

Calappoidea z 0/20 na 20/20. Aethroidea z 0/15 na 15/15. Cancroidea z 0/20 na 20/20
Budżet Infrastruktura: 110


Rozkaz (Wojsko):

Konsensus Główny Gromad Matecznika doszedł do porozumienia! Kolejny wrogowie zostali znalezieni. Potrzebujemy więcej jednostek!

Pyramidellidae x2.
Budżet Wojsko: 76
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rozkazy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach