Rasa

Go down

Rasa

Pisanie by Havoc on Sob Lip 26, 2014 3:07 pm

I. Cechy rasy:
- Wywiadowcy: Rasa żyje na spiskach. Ten kto mówi za dużo, najczęściej kłamie. Ten kto za mało, pewno coś ukrywa. Kolonie (coś jak domy szlacheckie) ze sobą walczą o wpływy, władzę i zasoby. Tak samo jest na poziomie Gromady (zrzeszenia najważniejszych Kolonii danej podrasy skorupiaków).
- Telepaci: Rasa od młodego nauczyła się komunikować ze sobą przy pomocy telepatii. Jednak ich komunikacja jest trudniejsza, jeśli odbywa się pomiędzy przedstawicielami podrasy (homar vs krab). Najlepsi telepaci stają się dyplomatami, szefami lub negocjatorami. Przy tej mocy także zawładnęli umysłami Wielkich Krabów, których używają jako statków.
- Biotechnologia: Od zarania dziejów rasa nie potrafiła tworzyć własnej technologii z zwykłych materiałów. Nie mieli rąk jak np. ludzie. Nie potrafili przy pomocy telekinezy (której nie mają) manipulować przedmiotami. Wszystko spadło na wykorzystywanie innych istot do tworzenia technologii, którą mogą wykorzystać. Małe węże, które produkują po ściśnięciu klej. Jaja istoty, które są twarde jak stal. Wykorzystują biotechnologię, którą przez wieki doskonalili do takiego stopnia, że wyruszyli w kosmos.

II. Skrócona wersja podania:
Rasa skorupiaków-telepatów, którzy z pomocą biotechnologii mutują inne rasy, aby je wykorzystać jako narzędzia, dodatkowo kontrolując ich przy pomocy swoich umysłów. Ich korupcja i dekadencja doszła do takiego stopnia, że bez skrupułów zmienili nawet swoich starożytnych bogów w statki. Cenią sobie intrygę, walkę o wpływy, władzę i zasoby bardziej niż cokolwiek innego.

III. Mapa państwa:
avatar
Havoc

Liczba postów : 91
Join date : 18/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach