!MISJA! Ślady przeszłości [Wojtek]

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: !MISJA! Ślady przeszłości [Wojtek]

Pisanie by Faust on Pią Maj 11, 2018 6:34 pm

Zwierze dało się złapać. Nie walczyło. Wyglądało raczej na ciekawskie i podekscytowane. Również nie opierało się gdy zostało złożone na ołtarzu. Nie miało jak się opierać gdy straciło głowę. Ostrze uderzyło tak mocna, aż pękł ołtarz. Jucha buchnęła jak z balona.

Psy zaczęły ujadać zdenerwowane na nieumarłego. Niepowstrzymane zaraz mogą rzucić się do ataku na Khatepa.

Krew ściekła po ołtarzu i rowkami. Większość rozchlapała się po okolicy, ale to nawet dobrze. Nehekharyjskie ofiary zawsze były obfite. Świadczyło to o jej bogactwie. Krwi dostępnej do przelania było w bród.

Krew w końcu ściekła przez kratkę ciągłym strumieniem. Purpurowa posoka powoli przelewała się.

W końcu krew wyczerpała się. Sporo się wylało z mutanta. A jeszcze dziwniejsze było to, że same truchło było wysuszone i pomarszczone jak suszona śliwka.

Nagle rozległ się grzmot. Budynek zatrząsł się w posadach. Do uszu dotarł przeciągły jęk, jakby ktoś powracał z zaświatów. Gdzieś pod stopami wędrowców coś się otworzyło, przesunęło, i upadło na ziemie z hukiem rozbijając się. Po chwili można było usłyszeć szelest szat i zgrzyt metalu. Znowu rozległ się przeciągły jęk, tym razem głośniejszy.

Coś uderzyło w kratkę. Wyleciało kilka śrub. Coś próbowało się wydostać.

Teraz psy zaczęły skomleć i kulić ogony pod siebie. Coś groźnego się zbliżało.
avatar
Faust

Liczba postów : 110
Join date : 17/05/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: !MISJA! Ślady przeszłości [Wojtek]

Pisanie by Wojtek on Nie Maj 13, 2018 8:39 am

~Malagor

Mimo zdenerwowania i rozgoryczenia coś jednak ze zwykłego zwierzaka w Malagorze pozostało a te nie rzucają się na coś z czym sobie nie poradzą, czysta kalkulacja. Zwierzoludź rzucił się więc na swoje psy i objął je ramionami, uspokajając i gładząc po sierści.

 - CO TY KURWA ODPIERDALASZ ?!?! Wrzasnął zdenerwowany gdy na odpowiedź przyszło mu coś co jak już wiedział mu się nie spodoba. Zamilkł... 


~Khatep


 Mimo, że nie miał głosu wykrzyczał, wiedział, że bogowie i tak go słyszą i przekażą swym sługom jego słowa.

 - Usirianie! Przyjmij tą krwawą ofiarę i ześlij na mnie odpowiedzi, których tak pragnę! O błogosławieństwo prosi cię Khatep Czarny, Dwudziesty Trzeci Władca Pustyni, Ostatni i Pierwszy! Sam nie wiedział czemu dodał ten ostatni tytuł lecz coś mu podpowiadało, że tak własnie powinien. Nie był jednak głupi, to też wypowiadając te słowa, ułożył dogodnie chepesz w kościstych słoniach, tak by zasłonić się nim przed atakiem.
avatar
Wojtek

Liczba postów : 47
Join date : 31/01/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: !MISJA! Ślady przeszłości [Wojtek]

Pisanie by Faust on Pon Maj 14, 2018 6:09 am

Krata z podziemi odskoczyła.Kawał metalu potoczył się po kamieniach wzniecając iskry. Z dziury wyskoczył czarny kształt, który przywarł do ściany.Khatep nie słyszał nic, ale z jakiegoś w zględu w jego umyśle pojawiło się wspomnienie, w którym ktoś powiedział mu:

- UKAŻ MI SWĄ WARTOŚĆ

Potwór zawył, a wnętrze piramidy nagle wypełniło się latającymi nietoperzami. Następnie skoczył na Khatepa obnażając kły i otwierając swoją klatkę piersiową.
avatar
Faust

Liczba postów : 110
Join date : 17/05/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: !MISJA! Ślady przeszłości [Wojtek]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach