PALANTIR

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Szyszada :: CIV :: Ogólne

Go down

PALANTIR

Pisanie by Wojtek on Czw Kwi 05, 2018 4:33 pm

To przestrzeń w dziwacznej i nieznanej, wspólnej przestrzeni kul gdzie każdy posiadacz Palantiru może swobodnie rozmawiać z jego innymi użytkownikami. W przestrzeni tej nie panuje czas wiec raz pozostawione słowo, będzie krążyć tutaj po wsze czasy i każdy inny posiadacz kryształowej kuli będzie mógł zawsze do niego wrócić i pozostawić swoje słowo kiedy tylko będzie tego chciał. Podczas mówienia do kuli, jej powierzchnia robi się mętna a pośród mgły można dostrzec wiele innych, takich samych, lub podobnych kul. W niektórych widać obrazy przedstawiające ich, patrzących w nie właścicieli, jednak inne pozostają tylko pustymi, szarymi punktami. Nie wiadomo więc do końca ile jest kryształowych kul i czy ktoś akurat w nie nie spogląda.
avatar
Wojtek

Liczba postów : 39
Join date : 31/01/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PALANTIR

Pisanie by Faust on Nie Kwi 15, 2018 7:17 pm

Postać wysokiego satyra o brązowym futrze na nogach i kozich kopytach "unosiła się" w przestrzeni. Niebieskie oczy z ciekawością obserwowały różne obrazy, a brązowa skóra osłonięta byłą prostymi, workowatymi tworami, która dla żartu można nazwać ubraniem. W końcu postać przemogła się i odezwała się.

- Witam nowe... - spojrzał na kule światła w jednym obrazie i na insekty w drugim - ...istoty. Czy jesteście Imperium? Wiecie co się stało z Imperium? Znacie technologię wszczepów?
avatar
Faust

Liczba postów : 100
Join date : 17/05/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Szyszada :: CIV :: Ogólne

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach